BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nepriklausomai nuo to, kad pagrindinė ir automobilių esmė yra transportavimas jos gali būti laikomos priedais. Nors ir šeimyninė „Skoda Oktavia“ gali be vargo gali transportuoti keturių žmonių šeimą iš taško A į tašką B, kai kurie žmonės dar nutarė nusipirkti pilnai sukomplektuotą Mercedes C 200. Galima teigti, kad nuo prierašo Benz jis yra patogesnis, tačiau atsiras tų, pirks akščiausios klasės automobilius, nes jie leidžia geriau jaustis ir atrodyti „pasiturinčiu“, pasaulio akyse.

Neapsigaukite vaikinu ar vyru parkuojančiu dailų „Porsche Boxter“ kabrioletą prekybos centro automobilių stovėjimo eikštelėje, automobilis niekada nepasakys apie žmogaus finansinę situaciją, todėl kad yra daugybė jaunų vaikinų kurie važinėja naujutėlaičiais Volkswagen GOLF GTI, BMW automobiliais, bet gyvena suvaržyti mažyčiame kambarėlyje mamos bute.

Tai kaip statuso simbolis, kad vyrai sąmoningai pasiruošę aukoti ir parodyti kaip jiems rūpi jų automobilio dizainas negu jų falo dydis, teisingai? Po visu automobilio dizaino elementų gausa galima pamatyti vyro skonį, subtilumą - kaip prabangus laikrodis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4) : “Vyras ir automobilis (I dalis)”

 1. Giedrius rašė:

  Civic dalys už mažiausią kainą. Honda Civic dalys

 2. minivenas rašė:

  Vyras ir automobilis, tai kaip vyras ir moteris

 3. senu automobiliu supirkimas rašė:

  Pritariu, kad vyrams automobilis labai svarbu!

 4. automobiliu supirkimas vilniuje rašė:

  Tikrai taip vyras ir automobilis neiskiriami

Rašyti komentarą